Ікони православні


Ікона з бурштину Микола 20х30 см ik120-3
695 грн. 785 грн.
Є в наявності

Різновиди і особливості ікон

Православні ікони є не просто зображеннями святих. Віруючі закликали до них, підносили до них молитви. Ось чому часто прикрашали ікони різними елементами, серед яких бурштин займав значне місце. Сам по собі бурштин випромінює загадковий світ і тепло, вважається, що цей камінь є символом радості. Вироби з бурштину часто стають оберегом.

Де купити ікону за хорошою ціною

Ікону в Києві можна купити на офіційному сайті компанії. При формуванні ціни відсутня така складова як послуги посередників, вся продукція відпускається за ціною виробника. Завдяки довгострокового співробітництва вдалося налагодити з постачальниками партнерські відносини. Це дозволило знизити ціну на кінцевий продукт до мінімально можливої.

В електронному каталозі компанії представлені ікони, які виготовлялися з усталеним канонам. Для виробництва використовується найсучасніше обладнання, використовуються не тільки камені, але і бурштинова крихта. Кожна ікона має переважання золотистого кольору. Сонячні кольору вважаються основними при виготовленні бурштинових ікон. Янтар має чарівний, теплий колір завдяки чому з нього виготовляються справжні шедеври іконопису.

Різновиди ікон

Будь-яка ікона несе певний захист і допомогу. Ось чому важливо вибрати саме таку ікону, яка підійде замовнику в максимальному ступені. Святому вигляду моляться в тому випадку, якщо хочуть до нього звернутися з певною проханням, у нього шукають захисту. Для будинку в максимальному ступені підходять такі ікони:

  1. Ікона Спаса Вседержателя . До образу звертаються з молитвами і проханнями в важкі часи.
  2. Ікона Микола Чудотворець . Така ікона в будинку принесе достаток. Ікона протегує людям, які постійно знаходяться в дорозі.
  3. Ікона Семистрільна . Приносить в дім спокій і мир, захищає оселю від вторгнення лихих людей. Така ікона в будинку вбереже домочадців від сварок, вона здатна вберегти ворогуючих.
  4. Ікона Несподівана радість . Підтримує силу духу, зміцнює неміцний шлюб, допомагає в лікуванні важких недуг.
  5. Іменні ікони . Зазвичай підбираються по імені того, хто живе в будинку. Виготовляються подібні ікони під замовлення.

Слід мати на увазі, що ікона набуває чинності лише в тому випадку, якщо вона освячена в церкві. Якщо цього не зробити, то ікона не матиме божественної сили.

Причини, за якими необхідно звернутися в компанію

  1. Висока якість виробів . Виготовляються ікони з використанням найсучаснішого обладнання. У процесі виробництва беруть участь фахівці найвищої кваліфікації. Естетичні якості ікони не викликають сумнівів.
  2. Постійно розширюється і оновлюється асортимент продукції. Ви можете підібрати саме ту ікону, яка вам необхідна.
  3. У роботі з замовниками на перший план виходить індивідуальний підхід. Виключено нав'язування дорогих ікон з невідповідними властивостями.
  4. Для постійних клієнтів передбачена гнучка система знижок. Існують також знижки для клієнтів, які звернулися в компанію вперше.

Купити ікони в Рівному або в Києві ви зможете на офіційному сайті компанії. Тут можна оформити заявку або зв'язатися з менеджерами за контактним номером телефону. Якщо виникають труднощі у виборі, то на сайті можна отримати консультацію у фахівців. Доставка здійснюється у всі регіони країни.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитись з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по сайту

Знижки 2020

Новорічні знижки на товари, на нашому сайті!

Дивитись знижки

Останні товари

Картина по номерам 9991
209 грн.
Модель: KPM9991
Картина по номерам 9941
209 грн.
Модель: KPM9941