Картини в Україні

Залишилися запитання?

Якщо у вас є запитання, скористайтесь
зворотнім зв’язком, і ми перетелефонуємо

Картини за номерами 2020

Новорічне оновлення магазину
вже на сайты!

Дивитись новинки

Останні товари

Картина по номерам 9991
209 грн.
Модель: KPM9991
Картина по номерам 9941
209 грн.
Модель: KPM9941

Вітаємо на нашому сайті-галереї "Картини в Україні". Наш сайт пропонує Вам недорого купити картини і модульні картини на стіну в різного виконанні (маслом, з бурштину та друковані). Ми також проводимо постери (надруковані на полотні).

За роки існування наша компанія подарувала тисячам клієнтів, що бажають купити картину в Україні. Наші картини на стіни принесли безліч барвистих емоцій і сотні унікальних прикрас в будинки і офіси по всій Україні. Почавши восени 2014 року діяльність в Інтернеті, компанія міцно захопила лідерство на ринку артполіграфіи в Україні.

Картини в інтернет-магазині для всіх

Людині характерно бажання краси і гармонії. Всередині нас існує прагнення до витонченості, любов до виразних фарб і непідробним почуттям. Щоб задовольнити це бажання, ми іноді вирішуємо купити картину на стіну, щоб заповнити прогалини в житті і Доповнити її новими відчуттями. Якщо ці терміни в Вас, то купити картину на стіну, щоб радіти нею разом з близькими в течение десятків років, - необхідність.

Пропонуючи на продаж картини в Україні, вартість яких приваблювала все більше клієнтів, ми зрозуміли, що картини бажає придбати безліч людей - для себе, на стіну в офіс або як подарунок.

Тому після більш ніж 5 років роботи в Україні ми відкрили сайт у вигляді інтернет-магазину. Завдяки цьому кожен наш клієнт в Україні може купити картину в інтернет-магазині недорого міг кожен бажаючий, незалежно від місця, де він знаходиться і проживає.

Картини для інтер'єрів

Коли вже вирішено купити картину в інтернет-магазині, - вітаємо! Ваш дім очікує приплив тепла, що створює приємною затишну атмосферу завдяки зображенню на стіні. Для власного офісу Ви також можете картини придбати недорого у нас в інтернет-магазині. Цим Ви забезпечити на робочому місці творчу і творчу атмосферу для кожного співробітника.

Майстерним творінням на стіні надихне мешканців і гостей будь-якого приміщення. Це також дозволить відчути життєвий тонус і непомітно навіть для Вас підніме настрій.

Кожен наш полотно має свої особливості і характер, доповнюючи інтер'єр, декор. Вклав зусилля в дизайн і, відповідно, Підібравши картину в інтер'єр на стіну, Ви втілити в життя свою мрію, привернете музу.

Доставка художніх творів до Києва і по Україні

Клієнти компанії раді, що тепер наші картини купити в Україні можна з будь-якої точки країни. Для Вас доступна маса можливостей - сьогодні можна купити картину в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та навіть перебуваючи за кордоном, просто Відвідавши наш інтернет-магазин. 2-3 дня очікування доставки максимум - і на точці видачі Ви отримаєте свій шедевр.

Яку картину купити. Асортимент

Наші фахівці - майстри своєї справи. Вони компетентно оброблять Ваше замовлення.

  1. Менеджер допоможе вибрати найкращий сюжет і підтвердить оформлення замовлення, узгодивши розміри і формат картини.
  2. Дизайнери створять і узгодять з Вами ескіз для роботи.
  3. Художники і майстри виробничого відділу виконають роботу за допомогою сучасного обладнання, в точності з побажаннями і в Встановлений термін.

Що потрібно зробити? Просто виберіть вид картини, які вам до душі:

  • картина маслом (репродукція або авторська), друкована (фотокартина) або картина з бурштину;
  • модульна картина або одиночна;
  • картина з рамкою або без, постер або плакат (друк на полотні);
  • з обробленим або оригінальним зображенням;
  • будь-який сюжет - портрети, пейзажі, абстракції та інші.

Після оформлення замовлення, Ви отримаєте бажану картину - в точності таку, як завжди хотіли. Адже виготовлення кожної картини і її продаж клієнту - це головне, що надихає наших майстрів.

Вибір - купити картину в Україні легко

Якщо Вам сподобалася встановлені на картини ціни в нашому інтернет-магазині, то залишається тільки прийняти рішення. Головне зробити перший крок, а решту зробимо ми.

Пам'ятайте, що Ваш інтер'єр і наше мистецтво - взаємодоповнювані. Придбавши свій унікальний шедевр в Києві і повісити його на стіну, щоб він став єдиним цілим з дизайном приміщення.

Вибирайте творіння, яке Вам до смаку. Звертайтеся за телефоном або на сайті інтернет-магазину. Замовте картину сьогодні, щоб прикрасити життя вже на цьому тижні!